Vše vypukne v sobotu 24. května 2014. Lesík výše na obrázku někteří z nás sázeli (asi rok 1979).

Tento blog byl spuštěn 1.3.2014 a je určen pro informační a technické zajištění mohutných společných oslav 50 let našeho života (spolužáků z Českého Brodu a okolních škol) spojených se soukromým koncertem skupiny KARAMEL. Čtěte, diskutujte, pište komentáře, informujte další spolužáky.

Závěrečná předvánoční oslava

19. prosince 2014 v 15:38 |  Konečná - vystupovat !
Milí spolužácí a kamarádi !

Tímto vás zdravé jádro, resp. jeho diamantové jadérko zve na předvánoční oficiální ukončení oslav 50. narozenin našeho života. Komu totiž nestačila květnová oslava s Karamelem a zářijová doderná, má dnes v pátek 19. prosince 2014 poslední možnost se sejít v Besedě www.uhrabetu.cz od 18.00 hod. - předpokládané ukončení: co kdo vydrží, ev. tah nočním Brodem až do rána.
Na programu bude mj. ideová příprava dalších mohutných oslav plánovaných na rok 2017, prohlídka archivních naskenovaných fotografiií z 80. let od MCH - zatím nejsou nikde na webu zveřejněny a příprava vánočního pochodu Úvaly - Klánovice 29. prosince se zakončením U Daschů
(mj. se rozumí tanková dobře ošetřená plznička)

Určitě se objeví:
Libor Kovář
Honza Crkal
Míra Baňka
Jarda Bejšovec
Jirka Jozíf

Možná dorazí:
Honza Krákora
Vláďa Volf
Lenka Pažoutová

Další příchozí, hlaste se vložením komentáře zde dole na stránce (je to bez registrace) za účelem rezervace místa u stolu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama